Категории

(ФОТО) Женствен и префинет тренд – Лето во знакот на дезенот со туфни

Ова лето туфните се неизоставен „must have“ дезен. Едноставно изгледаат прекрасно на секое модно парче.

Туфните се еден од оние ретро трендови кои постојано се враќаат на модниот трон. Некогаш туфните биле нарекувани „бапски“ а денес тие се омилениот дезен на модните трендсетерки. Изгледаат префинето и женствено на сите модни парчиња а и модни детали, а ова лето овој дезен ќе биде помеѓу најпопуларните.

Прегледи:
854
Објавено на:
15.06.2020