Категории

Хилари Даф е бремена по трет пат – „Карантинот беше забавен!“

„Растиме! Воглавно јас.“ – напиша актерката под објавата на социјалните мрежи. Неа ова и е трето дете а на нејзиниот сопруг второ. Хилари повторно го истакна трудничкото стомаче.

 

Актерката Хилари Даф (33) чека принова со сопругот Метју Ком (33).
Актерката и кантавторот веќе имаат ќерка Бенкс Виолет Блер (1), а Хилари има и син Лука (8) од првиот брак. Среќната вест ја сподели на социјалните мрежи.

Хилари гордо го истакна пораснатиот стомак а сопругот Метју остави коментар под фотографијата:
„Карантинот беше забавен! Дете бр 3 во 2021 година“ – напиша тој.

 

Прегледи:
624
Објавено на:
29.10.2020