Таг:, , , , , , , ,

Амал Клуни прекрасна на интимната прослава во повод 5-тата годишнина од бракот со Џорџ Клуни

Парот ја прослави годишнината, но она за што се зборува не е прославата туку нивните...

Џулија Робертс открива: „Животот се менува од корен кога ќе го запознаеш вистинскиот“

Таа успешно го крие својот приватен живот од очите на јавноста, и веќе 2 децении ја живее...

Модна инспирација: Кетрин Зета Џонс ќе ви покаже како треба да изгледа една дама

Стилот на познатата холивудска глумица, значително еволуира во последните неколку години...

Бред Пит има нова девојка – погледнете кој успеа да му го освои срцето на холивудскиот заводник

Бред Пит има нова девојка, но таа не доаѓа од светот на шоу бизнисот, пренесуваат странските...

Шпекулации: Бијонсе е бремена по четврти пат?

Фановите на пеjачката се убедени дека четвртото дете е на патот. Следбениците на америчката...

Мајли Сајрус се разведува по само една година брак

Таа изјави дека многу луѓе никогаш нема да можат да го разберат нејзиниот брак Мајли Сајрус...

Принцот Хари и Меган Маркл се непожелни гости – никој веќе не ги кани на гламурозни случувања

Во Велика Британија тоа се смета за особено непристојно Војвотката од Сасекс, Меган Маркл...

Лејди Гага откри дека е заљубена – дали се работи за Бредли Купер?

Пејачката не престанува да ја интригира јавноста. Лејди Гага ги подгреа гласините дека е...

Ким Кардашијан ги плаќа папараците да ги фотошопираат нејзините слики пред да се појават во јавност

Ако постои едно нешто по кое е позната Ким Кардашијан – тоа се нејзините слики. Ѕвездата...

Леонардо ДиКаприо не сака да излегува со девојки постари од 25 години

Леондардо ДиКаприо е еден од најпознатите и најпосакуваните ергени на денешницата. Уште...

Алекс Родригез и се додворувал на Џенифер Лопез 20 години

После 2 години врска, Алекс Родригез и Џенифер Лопез во Март оваа година ја објавија својата...

За оваа фризура ретко која жена би имала храброст – Шарлиз Терон ги шокира своите фанови

Преубавата глумица позната по тоа што многу често експериментира со изгледот повторно ги...

Најскапите нозе на светот – која позната личност заработува милиони само покажувајќи ги своите нозе

Кога ќе изградите сопствен имиџ, вашето име претставува своевидна империја. Една личност од...

Том Хенкс: Моите правила за среќен брак долг 31 година

Актерот Том Хенкс е во среќен брак со една година помладата колешка Рита Вилсон. Двократниот...

Љубов од бајките – Пенелопе Круз и Хавиер Бардем се единствениот познат пар кој не доживеал нити еден скандал

Пенелопе Круз неодамна се појави на 76-тото издание на филмскиот фестивал во Венеција и уште...

Анџелина Џоли ја „разголи“ својата душа и искрено проговори за својот живот

„Се обидувам да бидам одговорна личност и да правам се на вистински начин, но јас воопшто не...

Леонардо Ди Каприо ужива на одмор со 22 годишната девојка во Италија!

Парот ужива во убавините на Италија, патувајќи на супер луксузна јахта, а до сега ги посетиле...

4 годишно девојче од Турција прави неверојатни копии од стајлинзите на познатите дами

Стефани, 4 годишно девојче од Турција, воодушевува со креативни фотографии! Таа заедно со...

Клои Кардашијан и Кендал Џенер уживаат на плажа во Мексико

Двете сестри, заедно со нивните партнери и пријатели уживаат во сончевото Мексико, во Каба...

КЕЈТ МИДЛТОН И ПРИНЦОТ ВИЛИЈАМ, ДЕЛ ОД ПОЗНАТИТЕ ЛИЧНОСТИ НА ВИМБЕЛДОН ГОДИНАВА

Вимбелдон е најстариот тениски натпревар во светот, но овој настан не е ексклузивен само за...