Категории

Ова е руската Ким Кардашијан, има 21 година и се смета себе си за совршена

Моделот Анастасија Квитко, која благодарение на нејзината убавина и облини се смета за руската Ким К, за себе вели дека е совршена и дека нема намера да намали на килограмите.

32EC017100000578-3527719-image-a-45_1460015123515

Згодната русинка има 21 година, а била откриена како модел кога имала 17 години. Доаѓа од Калининград, но сега живее во Мајами.

Првата агенција ја советувала да ослабе, но таа не прифатила, а од тогаш има добиено преку 2,6 следачи на Instagram, каде во стилот на Ким К често постира селфиња.

 32EC029D00000578-3527719-image-a-7_1460013936401 32EC014400000578-3527719-image-m-5_1460013847557 32EC016900000578-3527719-Based_in_Miami_she_is_originally_from_Kaliningrad_a_Russian_excl-m-3_1460013786246

32C7EF6400000578-3527719-image-m-2_146002181596732EC024500000578-3527719-image-m-49_1460015277108 32EC025500000578-3527719-Anastasiya_says_that_the_modern_woman_must_be_valued_and_pretty_-m-35_1460014799105 32EC026900000578-3527719-image-a-1_1460013726874