Таг:, , , , , , , , ,

Авион слетува на улица и уредно застанува на црвено! (ВИДЕО)

За 21 година работен стаж, ова е прв пат да видам како слетува авион на улица, изјавил...

Смешно видео: Коза плива во водите на Јадранското Море!

На друштвените мрежи во Хрватска се појави снимка од коза која негде во Далмација плива во...

Дрогирал верверица со метамфетамин (ВИДЕО)

Вервериците се животни кои припаѓаат на семејството цицачи од редот на глодачите. Има многу...

Необична уметност…создава слики со оган

Уметност со оган, тоа е уникатната вештина на уметникот Steven Spazuk последниве 16 години. Познат...

Импресивни фотографии кои ви покажуваат несекојдневни нешта

Во светот има многу неверојатни нешта, а поглед на овие необични фотографии сигурно ќе ве...

Фотограф го документира необичното пријателство меѓу волк и мечка

Финскиот фотограф Lassi Rautiainen овековечил серија од необични фотографии од пријателство...

15 кучиња какви што досега не сте виделе!

Многу од нас се големи љубители на кучиња. Тие се неодоливи и слатки, а некои се уште поубави...

Видео: Уживаш летен ден на плажа и ти се случува… СИБИР!

Ладен бран ги немали температурите за дваесет степени и донесе град, во оваа плажа во...