Категории

Victoria’s Secret ја промовира новата линија долна облека

Познатиот бренд за долна облека Victoria’s Secret ја претстави новата колекција која се состои од маички-градници, долен веш и тексас облека која ќе биде официјално лансирана оваа есен.

Како гавни ѕвезди во кампањата се појавуваат моделите Елса Хоск, Сара Сампајо, Џазмин Тоукс и Стела Максвел кои ги промовираа парчињата во мини едиторијал.