Таг:, , , , , , , , , ,

(ФОТО) Ова е најкул тренд на стилизирање панталони и сандали

Ова не е тренд за секого, но вие кои ќе се определите за него бидете сигурни дека ќе изгледате...

(ФОТО) Летото е уште пожешко со овие тренд модели на костими за капење

Уживањето на плажите под врелото сонце и златниот песок ќе стане уште по задоволувачко со...

(ФОТО) Најважниот моден тренд за ова лето – Маица без ракави која ќе носиме во секоја комбинација

Се што ви е треба за да бидете во тренд ова лето – е само едно модно парче кое веќе го имате...

(ФОТО) Елегантни фустани идеални за летни свечености

Веќе ги имаме најубавите модели на фустани за свеченостите кога се ќе се врати во нормала...

(ФОТО) Ова е најпрекрасниот модел на фустан идеален за ова лето

Дали ќе можете да му одолеете на овој модел на фустан кој ќе биде еден од најомилените...

(ФОТО) Маица-фустан: Модно парче кое обожаваме да го носиме секој ден

За дамите кои преферираат кежуал и шик изглед, овој модел на фустнаи е вистинскиот избор...

(ФОТО) Црвен кармин за жешки романтични вечери – Како да го носите ова лето

Црвениот кармин е вечна класика кога е во прашање шминката и не постои одредено годишно...

(ФОТО) Најубавите сандали за ова лето кои одговараат со секоја комбинација

Со нив секој стајлинг ќе изгледа шик и модерно Првите колекции за сезоната пролет/лето 2020 се...

5 модни трендови за 2020

Оваа статија ни е потребна на сите, за кога повторно ќе почнеме да излегуваме надвор и да...

(ФОТО) Тренд моделот на ташни кои одвај чекаме да ги носиме ова лето

Овој модел на ташна ќе биде главен тренд ова лето Во модните колекции на популарните модни...

(ФОТО) Неодоливи фризури со марама кој ќе ја спасат вашата фризура и тогаш кога имате ‘bad hair day’

Одличен начин како да изгледате убаво и тогаш кога вашата коса изгледа лошо и непослушно Без...

(ФОТО) Романтични и женствени – Како трендсетерките носат фустани со карнери

Омилениот тренд за оваа сезона на кој не можеме да му одолееме Фустаните со карнери се...

(ФОТО) Љубов на прв поглед: Фустан-кошула е најубавото модно парче за топлите денови

Во текот на летните температури ќе ни бидат потребни парчиња од лесни левтерни материјали, а...

(ФОТО) Бел комбинезон – Модерно и удобно парче за пролетните денови

Помеѓу омилените трендови за оваа пролет спаѓаат и комбинезоните – Супер удобно парче за...

(ФОТО) Моделот на панталони кој ќе ни биде омилен оваа топла сезона

Класика која одговара со сè. Секоја сезона донесува одредени модни новитети, а за сите оние...

(ФОТО) Само за најхрабрите – Кратката пикси фризура е најжешкиот тренд за оваа сезона

Кратката пикси фризура е тренд кој постојано се враќа. За сите оние кои сакаат да направат...

(ФОТО) Големо враќање на популарните фармерки од ’80-тите кој не ги воодушеви сите жени

Моделот на фармерки кој беше вистински хит повторно се враќа на модната сцена, но не сите се...

Чевлите со точки се најомилениот неодолив тренд кој ни доаѓа оваа пролет

Принтот со точки го најави својот спектакуларен камбек за пролетната сезона. Едвај чекаме...

(ФОТО) Бела кошула – Задолжително модно парче оваа пролет

Класичната бела кошула не смее да изостанува во вашиот плакар претстојната пролетна сезона...

Што да се носи во Лондон на крајот на зимата?

Она што е Њујорк во Америка, тоа е Лондон во Европа. И покрај тоа што би помислиле дека супер...