Категории

7 дестинации за меден месец во 2018-та година

Сакате да побегнете од се она што ве опкружува и конечно да се одморите од напорното организирање на венчавката? Имате потреба од заедничко уживање со партнерот како прва пловидба низ водите на заедничкиот живот?

Ви ги нудиме најубавите дестинации за меден месец во 2018-та година, нормално доколку можете да си ги дозволите овие егзотични дестинации.

Јамајка

Лос Кавос, Мексико

Санта Барбара, Калифорнија

Тајланд

Индонезија

Виетнам

Миконос, Грција

 

Прегледи:
442
Објавено на:
02.07.2018