Категории

Ариа Старк се пошегува со фановите на Game of Thrones

Ариа Старк, односно Мејси Вилијамс, се пошегува со фановите на најгледаната серија во светот, чија премиера на новата сезона ја очекуваме утре.

Имено, Мејси преправајќи се дека е продавач во продавница каде се продаваат производи од серијата, им даваше понуда на фановите да ја изглумат нивната омилена сцена од серијата, за да добијат подарок.

Тоа и го сторија, одлични беа, а може да забележиме дека не Мејси навистина и се допаднаа, па дури и им се приклучи и на некои од нив во сцените.

 

Прегледи:
383
Категории:
Видео · Секојдневие
Објавено на:
23.04.2016