Категории

Девојката го фатила бидермаерот на свадба, но реакцијата на нејзиното момче ги изненадила сите! (ВИДЕО)

Фаќањето бидермаер на свадба за слободните девојки најчесто претставува предизвик, а едно момче стана хит на интернет откако неговата девојка го фатила бидермаерот.

 

Имено, Рејчел Бесли го фатила бидермаерот на една свадба во Англија и додека се радувала, нејзиното момче побегнал, а тоа го снимила камерата. Погледнете ја неговата урнебесна реакција!

 

Прегледи:
506
Објавено на:
05.09.2018