Категории

Летно must have парче – Плисирано „тенис“ здолниште е главниот хит оваа сезона

Всушност, не само здолништето за тенис, ова лето комплетниот „тенисерски“ стајлинг е главен момден тренд

Ова слатко модно парче кое го носат тенисерките стана вистински моден хит и надвор од песокливите терени. Плисираното здолниште може да се комбинира во елегантна и спортска варијанта.
Ако сакате да постигнете спортски изглед, комбинирајте го со класична маица и патики, а ако преферирате елегантен изглед комбинирајте го со блејзер, бела кошула и балетанки.
Погледнете како Инстаграм модните тредсетерки го комбинираат најпопуларното парче на сезоната.

 

Прегледи:
396
Објавено на:
08.07.2020