Категории

Љубов на прв поглед – Бикините со машни се главниот тренд за ова лето

За ова лето го имаме убедливо најшармантниот моден тренд кога се во прашање костимите за капење

Летото е веќе тука а плановите за одмор веќе започнаа. Сезоната на уживање на плажа веќе започнува а покрај планирањето каде ќе ги поминеме слободните денови, изборот на костим за капење секако паѓа во преден план.
Потрагата по совшените бики не е секогаш едноставна задача, но затоа се тука популарните модни брендови кои создадоа колекции за сечиј вкус кои ќе го олеснат тоа.

Ова лето помеѓу најубавите трендови на бикини спаѓаат оние кои имаат за детал – машни.
Шармантни и секако впечатливи, сигурни сме дека ниедна дама нема да им одолее.

Прегледи:
462
Објавено на:
04.07.2020