Таг:, , , , , ,

Љубов на прв поглед – Бикините со машни се главниот тренд за ова лето

За ова лето го имаме убедливо најшармантниот моден тренд кога се во прашање костимите за...

(ФОТО) Летото е уште пожешко со овие тренд модели на костими за капење

Уживањето на плажите под врелото сонце и златниот песок ќе стане уште по задоволувачко со...

Лето во точки: Вака се носи точкастиот дезен оваа сезона! (ФОТО)

Познатите девојки не се откажуваат од популарниот принт кој владее со улиците на светските...

Тренд за оваа сезона: Кајли Џенер ги покажа бикините кои ќе ги гледаме најчесто ова лето!

Кајли Џенер овој викенд го прослави 22. роденден на својата најдобра пријателка, Анастасија...

Ова се петте најпопуларни трендови кои нема да бидат во мода од ова лето! (ФОТО)

Нешто што е хит денес, веќе утре може да биде аут и тешко е да се препознае колку долго ќе се...

Џенифер Лопез мами воздишки во секси портокалов костим за капење (ФОТО)

Џенифер Лопез не престанува да го одзема здивот со својот беспрекорен изглед и топ форма...

Емили Ратајковски со секси фотографии се збогуваше од летото! (ФОТО)

Една од најсекси жените на планетата, Емили Ратајковски, во текот на целото лето ги...

Ким Кардашијан во сребрено бикини изгледа неверојатно секси! (ФОТО)

Откако ја доведе својата линија до совршенство, Ким Кардашијан постојано ги воодушевува...

Клои Кардашијан и Кендал Џенер уживаат на плажа во Мексико

Двете сестри, заедно со нивните партнери и пријатели уживаат во сончевото Мексико, во Каба...

Рита Ора во златно бикини позира на Малта

Ѕвездите тоа го прават цела година, но во текот на летиот периот зачестени се бикини...

Топ совети за полните жени: Изберете го соодветниот костим за капење!

Секоја жена, без разлика на нејзината градба, може да пронајде соодветен крој за костим за...

Градите во преден план, но сите погледи се вперени во нешто друго! Емили ги остави фановите без здив

Една од најзгодните и најубавите манекенки во светот, Емили Ратајковски, ни овој пат не ги...

Бела Хадид во жешко издание ужива во летните денови

Една од најубавите и најатрактивни жени на светот, манекенката Бела Хадид забележана е на...

Пожешка од летото! Рита Ора провоцира со секси фотографии од нејзиниот одмор

Рита Ора, британската пејачка со албанско потекло, повторно ги сруши социјалните мрежи со...

14 тренди наметки за на плажа во кои ќе изгледате совршено ова лето

Посакувате да бидете во тренд на плажите ова лето и сите очи да бидат вперени во вас? Ви ги...

Време е да ја обновите летната гардероба: Овие 7 трендови владеат оваа сезона

Сега е одлично време за купување летна гардероба и облека за на плажа. За да не се двоумите...

Лејди Гага во црно бикини и со чаша вино ужива на плажа во Хемптон

Славната пејачка овие денови ужива во едноставни задоволства.  На плажа, со својата љубов и...

Костимите за капење со боја на кожа се најпопуларниот тренд во моментов. Дали би ги носеле?

Фустаните со боја на кожа ги преплавија модните писти и црвените теписи. Сега дојде ред на...

Топ 20 костими за капење кои ќе ги привлекуваат погледите ова лето!

Летото, годишниот одмор и уживањето во сончевите зраци веќе започнува, па поради тоа...

Фијаско или моден погодок на сестрите Кардашијан? Проценете сами!

Претходната недела Кортни и Ким Кардашијан се вратија од островот каде што беа на заеднички...