Категории

Направете сами декорации на торти како од најдобрите слаткари, со помош на овие едноставни трикови

За да направите убава декроација на вашите колачи или торта не треба да се голем експерт, ниту пак ви е потребно многу време. Со помош на ова видео гледаме како едноставно може да се украсат слатките, а да изгледаат како купени од слаткара.

Прегледи:
2537
Објавено на:
09.02.2016