Категории

Шакира објави фотографија од нејзиниот пресладок 17 месечен син

Сите малечки се преслаки, а Саша, 17 месечинот син на Шакира и Пике, не е исклучок.

Колумбиската и светска ѕвезда, Шакира на својот инстаграм профилм објави фотографија од Саша и неговиот татко, Пике, кога бил мал, на која се гледа дека малиот е копија на неговиот татко.

Papa’s hair!!

A photo posted by Shakira (@shakira) on

Шакира и Пике се заедно од 2010 година и заедно имаат два сина, Милан и Саша. Иако двајцата се преслатки, помалиот Саша стварно има иста коса како татко му, како што посочува Шакира.

With my two real gurus #LoveRocks Shak

A photo posted by Shakira (@shakira) on

La segunda Liga de Milan y la primera de Sasha! El papi ya tiene ?! Visca el Barça! A per la Copa i la Champions!

A photo posted by Gerard Piqué (@3gerardpique) on

Прегледи:
416
Објавено на:
27.07.2016