Категории

(ФОТО) Познатите под маски максимално ги почитуваат правилата за заштита од коронавирусот

Познатите ѕвезди строго ги следат правилата за заштита

Пандамијата на коронавирусот го зафати целиот свет, а нити познатите ѕвезди не се исклучок. Како и обичните луѓе, и тие мораат максимално да се придржуваат кон правилата за заштита а според она што можеме да го видиме од папарацо-фотографиите, тие се доста дисциплинирани и не изглегуваат од своите домови без соодветна заштита.

Бен Афлек и Ана Де Армас
Бен Афлек и Ана Де Армас


Дакота Џонсон


Кара Делевин, Лили Доналдсон и Џоен Смолс


Бела Хадид


Мел Гибсон


Леонардо Ди Каприо и Камила Марун


Ештон Кучер


Бен Афлек и Ана Де Армас


Меган Маркл и Принцот Хари


Орландо Блум и Кети Пери


Кортни Кокс и Џон МекДеид


Риси Витерспун

 

Прегледи:
530
Објавено на:
10.05.2020