Таг:, , , , , ,

Емотивни фотографии кои најдобро го доловуваат раѓањето на нов живот и борбата на мајката! (ФОТО)

И покрај тоа што раѓањето е нешто најприродно и најблагородно, единствената причина поради...

Секс за време на бременоста: Да или не?

Многу парови се збунети кога се работи за сексот за време на бременоста. Некои практикуваат,...

Бијонсе врти нов лист и се откажува од ригорозните диети

Вишокот килограми се проблем со кој се соочуваат многу жени. Некои се обидуваат да ги...

Камерата го забележала моментот кога малата панда доаѓа на овој свет! (ВИДЕО)

Пандите се едни од најнеодоливите животни поради својот исклучително сладок изглед. Она што...

Погледнете што добива бебето кое што се роди во метро во Париз?

Компанијата за градски сообраќај во Париз (РАТП) соопштила дека бебето кое се роди во...

Уште едно девојче во семејството Карашијан: Се породи Клои Кардашијан

Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан денес на свет го донесе своето прво дете, а причината...