Категории

(ФОТО) Летото е уште пожешко со овие тренд модели на костими за капење

Уживањето на плажите под врелото сонце и златниот песок ќе стане уште по задоволувачко со овие модели на костими за капење

Време е за избор на идеалниот модел на костим за капење, а понудите на познатите модни брендови оваа година имаат избор за сечиј вкус. Од раскошни модели со цветни и весели дезени, до еднобојни класични комбинации кои создаваат вистински ефектен изглед на плажа.
Еве кои модели на бикини ќе го одбележат жешкото лето оваа година.

Прегледи:
572
Објавено на:
21.06.2020