Категории

(ФОТО) Најжешкиот тренд за ова лето, морате да ги имате – КОЛОРИТНИ панталони

Наједноставниот и најефектниот рецепт за секојдневен стајлинг е блуза во боја и фармерки, беж или бели панталони. Но зошто покрај толку избор кој трендовите ни го донесуваат, да се ограничуваме на игра на сигурно?

Ова лето улогите се менуваат, па наместо колоритни блузи, носиме колоритни панталони и тоа во доста впечатливи бои во комбинација со еднобојни кошули и маици. Ви споделуваме лепеза од стајлинзи кои се полн погодок кога сакате да постигнете вибрантен и впечатлив изглед, еве како да ги носите најжешките бои на летото.

Прегледи:
538
Објавено на:
20.06.2020