Категории

Ова е згодната девојка од омотот на новиот албум на Канје Вест

Најпрвин се претпоставуваше дека на омотот на новиот албум на Канје Вест позира неговата сопруга Ким Кардашијан, но не е така…

Канје Вест го претстави омотот за својот нов албум наречен “The Life of Pablo”, а на него, секако најголемото внимание го привлекува русокосата девојка со нејзиниот задник кој е во преден план.

Сопственичката на овој задник е манекенката Шениз Халил, која работи како професионален модел за рекламирање на костими за капење.

Meanwhile in downtown LA…… With @ryandwyerphoto

A photo posted by Sheniz H (@shenizh) on

I wasn’t put on earth to just exist…

A photo posted by Sheniz H (@shenizh) on

Tan life messy hair #tbt ?? #throwback

A photo posted by Sheniz H (@shenizh) on

#mood IDGAF

A photo posted by Sheniz H (@shenizh) on