Категории

Пунџа – Нови тренд начини на носење на омилената ноншалантна фризура

Пунџата која изгледа помалку растурено и неуредно моментално е една од најпопуларните фризури. Шик и ноншалантна и уште послатка доколку додадете некој моден додадок како стегач, марама или шнола..

Доколку сте во потрага по нови начини како да направите пуџата да не изгледа досадно, ви споделуваме инспирација која сигурни сме дека ќе ви се допадне.

Прегледи:
662
Објавено на:
05.10.2020