Таг:, , , , , ,

Кралицата Летисија измами воздишки во шик розов фустан кој го носела и порано

Кралицата Летисија воодушеви во беспрекорен стајлинг во розова боја кој го привлече цело...

Кралицата Летисија од Шпанија блесна во фустан од твид од брендот Zara

Шпанската кралица е позната по тоа што сака да „рециклира“ веќе носена гардероба, а и по тоа...

Беспрекорна во одело – Данската принцеза Мери полека го одзема модниот трон од Кејт Мидлтон

Принцезата Мери од Данска важи за една од модните „ривалки“ на Кејт Мидлтон и тоа уште од 2015...

Француска класична елеганција – Брижит Макрон во фустан во крем нијанса

Францускиот претседател и првата дама Емануел и Брижит Макрон срдечно ја дочекаа...

На одмор само во БЕЛО – Кралицата Летисија во 3 прекрасни фустани без кои летната сезона е незамислива

Белата боја е симболот на летото, а тоа го докажа кралицата Летисија која за својот одмор...

Беспрекорно стилизирана од глава до пети – Меланија Трамп повторно воодушеви во елегантна комбинација

Не престанува да се зборува за модниот избор на првата дама на САД – Меланија Трамп Во...

(ФОТО) Кралска елеганција – Кралицата Ранија од Јордан воодушеви во свилена комбинација

Јорданската кралица дефинитивно се издвојува кога е во прашање модата од останатите...

(ФОТО) Отменост која плени – Меланија Трамп ја отвори есенската сезона со кафеава комбинација

Земјените тонови се симболот на есента. Во кафеави нијанси, првата дама на САД официјално ја...

Беспрекорна дури и кога не се труди да биде таква – Анџелина Џоли во класичен стајлинг на прошетка

Анџелина Џоли важи за жена која секогаш успева да не воодушеви со својот изглед иако не се...

После модна утка, моден погодок – Џеј Ло во прекрасен разигран летен стајлинг

Познатата дива не ја гледаме често во вакво модно издание По враќањето од одмор, Џенифер...

Стајлинг кој зрачи женственост – Кралицата Летисија одмара од кралските должности на Мајорка

Шпанскиот крал и кралица после напорниот период, заедно со ќерките отпатуваа на Мајорка да...

Супер кул или тотачен кич? – Џеј Ло во стајлинг кој ги подели мислењата на модните критичари

Што ќе кажете за овој стајлинг на музичката дива? Џенифер Лопез беше забележана од папарицте...

(ФОТО) Барбара Палвин – Модел чиј урбан и шик стил нѐ инспирира

Ангелот на Викторија Сикрет – Барбара Палвин е дефинитивно една од оние модни дами чиј...

(ФОТО) Емили Ратајковски беспрекорна во шик минималистичка модна комбинација

Моделот воодушеви во едноставен минималистички комплет од здолниште и кошула кој ќе го...

(ФОТО) Идеален за врелите летни денови – Кралицата Летисија повторно во разигран шик стајлинг

Сопругата на шпанскиот крал продолжува да не воодушевува со модните избори на кралската...

(ФОТО) Војвотката Кејт шармантна на кралска должност во бел фустан кој го носеше и претходно

Кејт Мидлтон во најубавиот летен стајлинг кој ќе ги воодушеви сите дами Војвотката од...

Кралицата Летисија по трет пат во истиот фустан – А има и причина зошто и е омилен

Шпанската кралица повторно во раскошниот зелен фустан во кој веќе ја имаме видено два пати,...

(ФОТО) Кралицата Летисија и принцезите Леонор и Софија воодушевија во разиграни летни стајлинзи на кралска должност

Турнеата на шпанското кралско семејство продолжува а кралицата Летисија и принцезите...

(ФОТО) Моника Белучи блесна во полн сјај во чипкана тоалета на филмскиот фестивал Таормина

Моника Белучи ги украде сите погледи на филмскиот фестивал Таормина во придружба на...

Опуштено и модерно – Кејти Холмс го има рецептот за идеалниот секојдневен летен стајлинг

Многу дами ќе посакаат да го ископираат лежерниот стајлинг на популарната актерка...