Таг:, , , , , ,

(ФОТО) Бела кошула – Задолжително модно парче оваа пролет

Класичната бела кошула не смее да изостанува во вашиот плакар претстојната пролетна сезона...

Што да се носи во Лондон на крајот на зимата?

Она што е Њујорк во Америка, тоа е Лондон во Европа. И покрај тоа што би помислиле дека супер...

Кафеава ташна – Аксесоар кој совршено се вклопува во секоја комбинација

Сѐ што ви е потребно за комплетен стајлинг Практичната дневна ташна е еден од оние...

Женствени и впечатливи модни предлози за Денот на вљубените

Одлични модни предлози за дамите кои сакаат да остават впечаток Св.Валентин или познат како...

Никогаш не биле попопуларни: Дали ви се допаѓаат овие чизми кои се главен тренд денес?

Порано ни беше незамисливо да ги облечеме, но денес ги обожаваме. Од памтивек знаеме дека...

Во нив нозете изгледаат витко, а оваа сезона се апсолутен хит: Најпосакуваниот модел на фармерки изгледа вака!

Овој модел ќе го обожаваат сите жени Пронаоѓањето на совршен крој на фармерки е вистински...

(ФОТО) Фустан и чизми – Шик модни комбинации за „party“ стил

Одлични модни комбинации за шик изглед Како без многу труд да создадете ефектен party изглед?...

Вака се носи леопард принт: Кејт Мидлтон изненади со модниот избор!

Во последно време таа не воодушеви со изборот на комбинации за облека Скандалот околу...

Детал кој на секоја жена и дава одлична фигура: Овој аксесоар повторно е моден хит!

Најпопуларните ќе бидат неутралните бои, а особено црната, кафеавата, беж и тегетот...

Коса полна со волумен е ин: Оваа фризура ќе биде број 1 оваа година!

Трендовите од 90-тите години не престануваат да се враќаат. Дури и ако не ги следите...

Моделот на фармерки кој морате да го имате оваа сезона

Ова е најпопуларниот модел на фармерки за оваа сезона Во првите денови од новата година,...

Шеширот како одраз на добар стил: Овие 3 модели ќе доминираат оваа сезона!

Најпопуларниот додаток оваа зима е дефинитивно е шеширот Ако сакате шешири, со задоволство...

Ова ќе биде најпопуларната фризура во 2020 година

Со години наназад, боб фризурата е најосновна и најпопуларна фризура. Дали поради нејзината...

Единствено парче што ќе ви треба за шик изглед оваа зима: Во него, секоја жена изгледа модерно!

Ова парче облека никогаш нема да излезе од мода, а без него, зимата е незамислива Ако...

Во нив секоја фигура изгледа повитко: Овој модел на фармерки ќе биде апсолутен владетел на зимската сезона!

Овој модел на фармерки ја освои модната сцена за многу кратко време Изборот на идеален крој...

Најпопуларниот модел на панталони оваа сезона

Ова е еден од најпопуларните модели на фармерки за оваа сезона. Фармерките се нашата омилена...

Ребрестиот сомот е повторно актуелен: Кејт Бланшет го искомбинира овој тренд за чиста десетка!

Гардеробата од плиш може да изгледа навистина добро ако е искомбинирана на вистински начин...

Сандра Булок во најпопуларниот капут за сезонава: Сите се вртат по неа! (ФОТО)

Холивудската актерка го прошета капутот по кој се во воодушевија трендсетерките Сандра...

Комбинација што ќе посакате да ја ископирате: Криси Тајген на маестрален начин искомбинира фармерки и високи чизми!

Нема подобра комбинација од оваа за есенските денови Криси Тајген знае како да искомбинира...

Тренд што предизвика поделени мислења: Омразениот модел на џемпер е повторно ин! (ФОТО)

Волнениот џемпер-елек е повторно актуелен Овој модел го обожаваат жените или го...