Таг:, , , , , , , ,

Кој ќе го замени Пол Вокер во Брзи и бесни 8?

„Универзал студио“ претстави уште едно ново име за осмото продолжение на „Брзи и бесни 8“....

Актерка ги намали градите со операција и сега ужива на плажа на Бахамите

Младата ѕвезда на Modern Family, Ариел Винтер (18), многупати изјави дека се чуствува непријатно...

Видео: Славните филмови и нивните римејкови

Навистина е тешко да се направи добар филм, а можеби е уште потрешко да се направи добар...

Да го искористиме домашниот терен за победа против Монпелје

Ракометарите на Вардар в сабота против Монпелје го играат последниот натпревар од групната...

Еве како изгледа професорот од хит-серијата ”Дамата со марама” во реалниот живот

Кансел Елцин, турскиот актер кој го игра Мурат во Дамата со марама,  е вистински шармер и во...

ФОТО: Малата Суде од „Убавата селанка“ е вистинска заводничка во реалноста!

Во популарната серија „Убавата селанка“, најмалата од внуките на баба Султана, Суде, има...

Се сеќавате на Онур и Шехерзад од серијата „1001 ноќ“? Видете го нивниот прекрасен син!

Неа ја запознавме како Шехерзад и ја сакавме низ секоја следна серија во која глумеше. Тој...

Љубипитни сте? Еве што ќе се случи со Џемал и Ѓул од „Убавата селанка“

Новата хит серија коха се емитува на ТВ Сител, „Убавата селанка“ веќе стекна голема...

Принц од соништата: Погледнете како изгледа во приватноста Џемал од „Убавата селанка“!

Турската серија „Убавата селанка“ од неодамна почна да се емитува на телевизија Сител и за...

13 цитати од Сунѓерот Боб Панталоновски според кои треба да го живееме животот

Сунѓерот Боб Панталоновски е анимирана серија која одбележа многу детства и која сѐ уште го...

Дали беше грешка што Carrie Bradshaw заврши со Mr.Big?

Не беа сите среќни што Кери Бредшо заврши со Mr.Big и дека крајот на серијата, според креаторот...

Еве како изгледаат денес нашите омилени „Млади бунтовници”

Поминаа 13 години од емитувањето на една од најпопуларните тинејџерски серии која сите верно...